(85% handicap allowance)
Team | Result | |
1st | Robert John Willetts (9), J T Tunstall (4), Philip Murphy (3) & Ian Stuart Sadler (9) | 86 |
2nd | Stephen Potter (7), John Hawker (5), Richard Heighway (9) & David Edwards (11) | 86 |
3rd | Ian Thornton (10), Mark Wheatley (5), S Hemsley (7) & David A Hughes (25) | 85 |
4th | Darren Hough (17), Sam Moores (12), Christopher Mannering (15) & Caden Healy-hough (17) | 83 |
5th | Steve Pardo (13), Norman Williams (16), Ian Paterson (10) & John Kennedy (16) | 83 |
6th | Robert Speake (9), Ben Green (3), Tony Davis (10) & Steve Bagshaw (9) | 83 |
7th | Timothy Nichols (16), Tim Becker (14), Stephen Cartmail (26) & Patrick Turner (7) | 83 |
8th | Harriet Painter (12), Tom Ibbertson (-2), Ian Ibbertson (12) & Ian McCairns (5) | 82 |
9th | Peter Douglas (14), Martin Gadsby, Smith Cooper (8), Mark Geal (15) & Gareth Thomas (10) | 81 |
10th | Neil Bird (0), Jonathan Webb (2), Iain Mills (3) & Matthew Graystone (5) | 81 |
11th | Ian Graham (15), Ken Nash (10), Malcolm Wood (18) & Peter Watkins (15) | 81 |
12th | Gary Murphy (15), Ian Thwaites (10), Sean Nelson (9) & David Weldon (20) | 81 |
13th | Mick Dilworth (7), Ian Partington (13), John Maddox (5) & Gavin Foulner (5) | 81 |
14th | John Hall (3), Ashley Andrews (8), Adam Lehir (25) & Matthew Ainger (25) | 81 |
15th | William Hall (9), Nigel Shaw (5), Andrew Brown (3) & Scott O'Brien (12) | 80 |
16th | Ken Bailey (18), John Gormley (23), Eamonn Gormley (14) & John Price (16) | 80 |
17th | Steven Holroyd (26), Robert Holroyd (13), Callum Daniel (15) & Stephen Talbot (16) | 80 |
18th | David Willmore (-4), Alan Williams (9), Simon Lander (4) & Robert Liddle (9) | 80 |
19th | Craig Nesbitt (7), Dave Rhodes (9), Martin Leadbeater (11) & Steve Thacker (17) | 79 |
20th | Steve Benbow (9), Daren Howle (9), Andre Fallows (14) & Des Keeling (14) | 79 |
21st | Daniel Wills (22), George McCall (18), Reg Sargeant (16) & Graham Dutton (25) | 79 |
22nd | Michael Cantrell (12), William Lakin (19), Trevor Culcheth (20) & Malcolm Cooper (17) | 79 |
23rd | Keith Gregory (10), Paul Gregory (9), Gavin Reynolds (10) & Karl Jeffrey (14) | 79 |
24th | Sean Ryder (6), Kevin Ryder (15), Steven CAPLAN (12) & Ray BUSHELL (24) | 79 |
25th | Peter Bright (22), Terry Pugh (18), Julian Gibbon (11) & Andrew Wicken (14) | 79 |
26th | Anthony Armstead (6), Greg Watson (10), Russell King (6) & Gary Barrass (9) | 78 |
27th | David Watkins (15), Rob Lee (13), Robbie Hanna (14) & Alan Sperry (19) | 78 |
28th | Simon Evans (6), Peter Bunce (15), Andrew Evans (19) & Wayne Garside (33) | 78 |
29th | Linda Nash (20), Jane Parrott (22), Anne Rees (12) & Caroline Wilkins (18) | 78 |
30th | Simon Evans (13), Jared Healey (14) & David Houldcroft (17) | 77 |
31st | Dave Harris (19), Martin PENTON (20), Ronald RUSHWORTH (17) & Steven DORES (25) | 77 |
32nd | Stephen John Yates (3), Nicholas Lloyd (9), Ben Yates (1) & Mark Wiggin (11) | 76 |
33rd | Jan Baker (26), Mary Harris (24), Anne McCulloch (18) & Amanda Evans (20) | 76 |
34th | Stephen John Smith (22), Shaun Davison (9), Phillip Gunn (10) & Wendy Mitchell (9) | 75 |
35th | Craig Walker (12), Andrew Pennington (19), Mark Dolman (21) & David Pennington (27) | 73 |
36th | Mick Johnson (13), Noel Chapman (13), A Phillips (15) & Mick Horodczuk (12) | 67 |
37th | Mark Clayton (11), Adam Clayton (14), Stuart Harrison (24) & Sam Johnson (20) | 65 |